KONST / Litografier / Färglitografi 13128441
nr 1312 8441
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Färglitografi, Signerad, numrerad 47/150, , Flicka vid schackbräde. Motivet: 50x39 cm
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:10:52
8/3 12:37:57
1.000 kr
9/3 18:42:31